2023 Yılı Korsan Taksi Ücretleri

2023 Yılı Korsan Taksi Ücretleri

Korsan Taksi özellikle İstanbul genelinde çokça tercih edilen bir taşımacılık sistemidir. Benzin ve Motorine gelen zamlardan sonra Taksi ücretleri ciddi artış sağlamasından kaynaklı kişiler artık Korsan Taksi tercih edilen ilk ulaşım araçları olmaktadır. 

Korsan taksiler genel olarak belirli duraklara bağlı kalmadan şahsi araçları ile size özel hizmet veren bir yapıdadır. Dolayısıyla daha uygun rakamlara taşımacılık hizmeti sürdürmektedirler. İstanbul 20 milyona yakın nüfusu ile Türkiye'nin ve Dünya'nın en kalabalık şehirlerinden bir tanesidir. Taksi saysının yetersiz olması ve pahalı olması Korsan Taksi sayısını ciddi manada arttırmakta ve güvenilir,kaliteli bir yolculuk sunmaktadır. 

Korsan taksi ücretleri , standart taksilere istinaden ortalama %20-%40 aralığında daha uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti sunmaktadır. 

KORSAN TAKSİ ÜCRETLERİ 

Korsan taksi ücretleri değişkenlik göstermektedir. 

KM başı ücretlendirmeler 7 TL dir. 

1 saat bekleme süresi 120 TL dir. 

Bir çok alternatif hizmet sunan Korsan Taksi firmaları müşterilerine kaliteli ve bir çok alternatif sunmaktadır. Değişim saati, araç sıkıntısı gibi bahanelerle müşterilerinin karşılarına çıkmazlar. 

Dolayısıyla müşteri istediği vakit kendisine en yakın Korsan Taksi firmasını arayarak doğrudan hizmet alabilir. 

Bu bağlamda sizde Korsan Taksi  ihtiyacı hissederseniz hemen bizi arayabilirsiniz. 

Bize ulaşmanız için iletişim bilgilerimiz 

 

0534 979 50 98

WHATSAPP
TAKSİ İSTE