Esenyurt Korsan Taksi | 05364930715 - Mercan Taksi

Esenyurt Korsan Taksi | 05364930715 - Mercan Taksi

Esenyurt Korsan Taksi

Esenyurt korsan taksi yeni trend taksi hizmetinin İstanbul'da ki öncü markasıdır. 7/24 ucuz taksi hizmeti almak isteyen kişilerin bildiği ve inandığı Esenyurt Mercan Korsan taksi yol tarife ücretleriyle de iddialıdır. Bilindiği üzere son yıllarda büyük şehirlerde ulaşım oldukça zor ve maliyetli hale gelmiştir. İstanbul da bu şehirlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kendinize ait bir aracınız olmadığında özellikle bir yere yetişmeniz gerektiği zaman toplu taşıma çok yavaş ve uzun süren bir seçenek olarak karşımıza çıkarken çoğunlukla böyle durumlarda taksilerin tercih edildiği bilinmektedir. Ancak özellikle uzak mesafeler söz konusu olduğunda yapılan yolculuklar için büyük maliyetler söz konusu olurken bunun yanı sıra gideceğiniz yer ile alakalı olarak taksi problemleri yaşamanız mümkün olabilir.  Bir yere gitmeniz gerektiğinde Esenyurt korsan taksi kullanarak en uygun fiyata yolculuğunuzu güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkün. Böylece ulaşım problemlerinizi kolayca çözebilirsiniz.

Fiat, Hyundai, Citroen, Toyota… En ucuz 8 otomobil listesi! Kasım ayı sıfır araba fiyatları nasıl? - Takvim

Esenyurt Korsan Taksi Ne Demektir?

Esenyurt Korsan taksi kavramını yeni duyan pek çok kişi korsan taksinin ne demek olduğunu oldukça merak ediyor. Bu noktada korsan taksinin normal bir ticari taksiden ne farkı olduğu da merak edilenler arasında karşımıza çıkıyor. Aslında herhangi bir yere gitmek istediğinizde kullanabileceğiniz taksiler ile korsan taksiler arasında aslında bir fark bulunmamaktadır. Tek fark korsan taksinin ticari taksilere kıyasla çok daha uygun fiyatlı bir hizmeti amaçlıyor olmasıdır. Böylece korsan taksi kullanarak daha uygun fiyatlara seyahat edebilmeniz mümkün olmaktadır. Bu durum korsan taksilerin sıklıkla tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır. Bir korsan taksi ile ulaşım sağlamayı planladığınız herhangi bir bölgeye dilediğiniz saatte gidebilmeniz mümkündür. Üstelik yapmayı planlıyor olduğunuz bu yolculuk sırasında taksimetre açılış ücreti de yoktur. Bir korsan taksi ile seyahat etmek özel bir şoför ile seyahat etmek gibidir. Dilediğiniz yere gelen taksiler ile gitmek istediğiniz lokasyona kolay bir şekilde varabilirsiniz. Eğitimli ve alanında uzman şoför kadromuz ile sizlere en profesyonel Esenyurt korsan taksi hizmetini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Neden Esenyurt Korsan Taksiyi Tercih Etmeliyim?

Çoğu zaman insanların aklında korsan taksi kullanmak ile ilgili endişelerin bulunduğu bilinmektedir. Ancak korsan taksi kullanmak sanıldığı gibi endişe verici bir durum değildir. Aksine pek çok noktada kişiye kolaylık sağladığı bilinmektedir. Son yıllarda özellikle artan fiyatlar sebebiyle ulaşım sağlamak oldukça maliyetli bir hale gelmiştir. Bunun yanı sıra İstanbul gibi büyük bir şehirde kalabalık bir trafik araba kullanmak konusunda birçok insanı sıkıntıya sokmakta ve yormaktadır. İster yorulmamak için araba kullanmıyor olun ister bir yere yetişmeniz gereksiz dilediğiniz durumda bir korsan taksi çağırabilmeniz mümkündür. Olduğunuz herhangi bir yere çağırdığınız taksiler ile en uygun fiyata dilediğiniz yere gidebilirsiniz. Korsan taksiler 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir. Böylece herhangi bir saat sıkıntısı olmadan dilediğiniz vakitte dilediğiniz yerde boş bir taksi bulabilmeniz mümkündür. Esenyurt korsan taksi çağırmak için tek yapmanız gereken Mercan Taksi iletişim bilgilerinden faydalanarak telefon üzerinden arama yapmaktır.

Korsan Taksi Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Korsan taksi hizmetinden faydalanmanın kişiye kazandırdığı pek çok avantajdan söz edebilmek mümkündür. Korsan taksi hizmeti faydaları aşağıdaki gibi sıralanabilmektedir:

 1. Herhangi bir saat problemi olmadan dilediğiniz vakitte bir taksi bulabilirsiniz.
 2. Ticari taksilerde artan fiyatlara rağmen bütçe dostu bir şekilde en uygun fiyatlar ile dilediğiniz lokasyona yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.
 3. Dileyen herkes korsan taksi hizmetinden faydalanabilir, araç filosu geniş ve yeterlidir.
 4. Korsan taksi hizmeti konforlu araçlar ile verilmektedir. Böylece yolculuğunuz esnasında konforunuzdan ödün vermek durumunda kalmazsınız.
 5. Büyük şehrin trafiğinde herhangi bir stres yaşamadan, trafiğin yoruculuğu olmadan dilediğiniz yere dilediğiniz vakitte gidebilirsiniz.
 6. Alanında uzman ve sizlere karşı saygılı olan usta şoförler ile yolculuk yaparsınız.
 7. Mümkün olan en kısa sürede yolcuğunuzu tamamlayabilirsiniz.
 8. Evcil hayvan dostlarınız ile birlikte herhangi bir problem yaşanmadan seyahat edebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra dilediğiniz takdirde düzenli bir şekilde hizmet alabilme şansınız bulunmaktadır. Mercan Taksi olarak sizlere en kaliteli korsan taksi hizmetini sunuyoruz.

Sizlere Hizmet Ederken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Ticari taksilere gereğinden fazla para dökmek yerine yolculuklarınız için korsan taksileri tercih ederek oldukça bütçe dostu bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Yolculuğunuz esnasında taksimetre açılış ücreti kullanılmamaktadır. Bunun yanı sıra sizlerin daha rahat bir şekilde seyahat etmesini sağlayabilmek için bazı noktalara dikkat etmekteyiz.

 • Yolculuk esnasında konforunuzu sağlamak konusunda özen gösteriyoruz ve rahat bir şekilde seyahat etmenizi önemsiyoruz.
 • Korsan taksi olarak yalnızca usta şoförler ile çalışıyoruz. Buna bağlı olarak sizlere en güvenli yolculuğu sunuyoruz.
 • Tüm şoförlerimiz eğitimli ve saygılı kişilerden oluşmakla birlikte sizlerin mümkün olan en sorunsuz şekilde yolculuğunuzu tamamlamanıza önem veriyoruz.
 • İster kısa mesafe ister uzun mesafe yolculuk yapacak olun mutlaka bir taksi bulabilirsiniz. Yolculuk mesafesi konusunda hiçbir problem yoktur.
 • Yolculuğunuzda konforun yanı sıra en uygun fiyatları da garanti ediyoruz. Uygun fiyatlı yolculuk politikamız ile bütçe dostu yolculuklar vadediyoruz.

Güvenilir Korsan Taksi

Artan fiyatlardan dolayı ulaşımın oldukça zorlaşmış olduğu bu günlerde bir yere gitmeniz gerektiğinde mesafenin ne kadar olduğuna bakılmaksızın sizlere en kaliteli ve en bütçe dostu hizmeti sunuyoruz. Esenyurt korsan taksi arayışında iseniz Mercan Taksi olarak yılların deneyimi ile birlikte müşterilerimizde oluşturmuş olduğumuz güven konusunda oldukça mutluyuz. Güvenilir bir korsan taksi çağırmak istiyorsanız bizi tercih edebilir, dilediğiniz her yere dilediğiniz araçlar ile gidebilir hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir hizmet alabilirsiniz.

Nasıl Korsan Taksi Çağırabilirim?

Gitmeyi planladığınız yere ulaşım sağlayabilmek için bir korsan taksi çağırmayı düşünüyorsanız ve bunu ilk kez yapacaksanız biraz da olsa endişelenmeniz ve nasıl yapacağınız konusunda soru işaretlerine sahip olmanız mümkündür. Eğer Esenyurt korsan taksi hizmeti konusunda güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız Mercan Taksi iletişim numarası üzerinden ulaşmanız yeterli olmaktadır. Böylece tuttuğunuz araç dilediğiniz yere dilediğiniz vakitte gelerek hem hızlı hem de uygun fiyatlı bir şekilde sizi planladığınız yere bırakabilir. Düzenli bir şekilde araca ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda şoförler ile anlaşarak düzenli hizmet alabilmenizde mümkün olmaktadır.Günümüzde ticari taksilerin maliyeti oldukça artmış durumda karşımıza çıkıyor. Ulaşım konusunda sıkıntı yaşamamanız için ise Mercan Taksi olarak sizlere uygun fiyata güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Esenyurt korsan taksi hizmetinden faydalanmak için iletişime geçerek en uygun fiyatlı tarife ile dilediğiniz yere kolay ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

 

Korsan Taksi Güvenli Mi?

İlk kez duyanlar ve daha önce kullanmamış olanlar için korsan taksi kelimesini duymak güvensiz bir hava yaratıyor olsa da Mercan Taksi ulaşım hizmetleri sektörde en güvenilir hizmeti sizlere sunmaktadır. Uygun fiyatlı ve konforlu hizmet için bizlere ulaşabilirsiniz.

Korsan Takside Nasıl Davranmak Gerek?

Korsan taksi ile seyahat ederken kimi zaman trafik çevirmelerine yakalanmak mümkün olmaktadır. Bu tarz durumlarda yapmanız gereken şoförü tanıyor gibi davranmanızdır. Bunun dışında farklı davranmanıza gerek yoktur.

Korsan Taksi Kullanmanın Cezası Var Mı?

Ülkemizde korsan taksi kullanımı yasaktır ve cezası bulunmaktadır. Ancak trafik çevirmelerinde herhangi bir problem yaşanmadığı sürece hiçbir sıkıntı yaşanmadığı sürece huzur içerisinde seyahat edebilirsiniz.

ESENYURT KORSAN TAKSİ

Esenyurt korsan taksi ulaşım hizmetiyle sizlerden gelen taksi taleplerine eksiksiz ve kusursuz olarak cevap veriyor. Alışagelmiş yolcu taşımacılığını çok farklı bir pencereden sahaya yansıtan transfer şirketimiz dilediğiniz yere en güvenilir şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Bireysel veya organizasyon konseptli gezi planlarınızda korsan taksi Esenyurt transfer uygulamamızı deneyebilir ve avantajlarını yakından görebilirsiniz. Esenyurt nöbetçi korsan taksi araçlarımız gece boyunca siz değerli yolcularımızı bir yerden başka bir yere taşımaktadır. Uygun fiyat, konfor ve üstün güvenlik mottosuyla 7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz.

Esenyurt korsan taksi ihtiyaç duyduğunuz her an taksi hizmetiyle yanınızda. Şehiriçi ve şehirler arası yolculuk planlarınızı daha uygun taksi ücret tarifesiyle sağlayabilirsiniz. İş seyahatlerinizde, özel gezi tercihlerinizde, düğün, davet ve diğer olası taksi ihtiyacınızda bizi tercih ederek gerçek anlamda konforlu korsan taksi hizmeti alabilirsiniz. Esenyurt içinde neredeyse tüm semt ve mahallelerde hazır bekleyen araçlarımız istediğiniz anda adresinize gelerek sizi gideceğiniz yere güvenle ulaştırmaktadır. Esenyurt korsan taksi telefon numarası aramak ve bulmak için fazla çaba sarf etmenize gerek yok. Çağrı merkezimiz 24 saat boyunca taksi isteğinizi cevaplamak ve bulunduğunuz lokasyona yönlendirmek için çalışmaktadır.

Mesafe sorunu yapmayan tüm çalışanlarımız sizlerin rahat yolculuğu için üzerlerine düşenin en iyisini yapmaktadır. Kurumsal kimliğimizle Esenyurt bölgesinde 20 yıldan fazladır korsan taksi hizmeti vermekteyiz. Esenyurt korsan taksi başlığı altında başlayan serüvenimiz bu gün İstanbul'un bütün ilçelerinde benzer başlıklarda kendini göstermektedir. Korsan taksi Esenyurt fiyat listesi karşılaştırmasında ücret tarifelerimizin uygun olduğu açık bir şekilde bellidir. Ayrıca fiyatlarımızda her zaman müşterinin yararına olacak değişkenlikler uygulanmakta ve indirime gidilmektedir.

Esenyurt Korsan Taksi Fiyat Listesi

Esenyurt korsan taksi fiyat listesi her zaman güncel olarak sizlere şeffaf bir şekilde gösterilmektedir. Fiyat listemizde yer alan ücret tarifeleri Esenyurt ile diğer ilçeler arasında ki mesafeye göre hesaplanmaktadır. Bu fiyatların dışında ekstra hiç bir ücret ödemeniz söz konusu değildir. 2022 yılı korsan taksi ücret tarifesi Esenyurt bölgesi için şu şekildedir.

Esenyurt Korsan Taksi Mesafe Ücret Hesaplama

NEREDEN NEREYE KM  ORTALAMA YOLCULUK SÜRESİ ÜCRET TARİFESİ
ESENYURT SABİHA GÖKÇEN 77 1 SAAT  190₺
ESENYURT ATATÜRK HAVALİMANI 23 23 DAKİKA 55₺
ESENYURT AKSARAY 29 25 DAKİKA 70₺
ESENYURT ESENLER OTOGAR 26 28 DAKİKA 70₺
ESENYURT AVCILAR 10 17 DAKİKA 30
ESENYURT MİMAROBA 16 20 DAKİKA 45₺
ESENYURT BAHÇEŞEHİR 41 43 DAKİKA 35₺
ESENYURT MECİDİYEKÖY 37 37 DAKİKA 80₺
ESENYURT BAKIRKÖY 25 34 DAKİKA 55₺
ESENYURT KADIKÖY 59 52 DAKİKA 130₺
ESENYURT İKİTELLİ 20 20 DAKİKA 60₺
ESENYURT İSTANBUL HAVALİMANI 30 29 DAKİKA 130₺


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu tabloda yer alan km, süre ve fiyat bilgisi merkez kabul edilen yer baz alınarak hazırlanmıştır. Yolculuk süresi trafiğin durumuna göre değişkenlik gösterebilir.Esenyurt korsan taksi tabloda yer alan fiyat listesinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sizde gitmek sitediğiniz yerin mesafe ücret hesaplamasını tablodan her zaman takip edebilirsiniz.

Esenyurt Korsan Taksi Telefon Numarası Nedir?

Esenyurt korsan taksi numarası 0534 979 50 98 numaralı hat üzerinden hizmet vermektedir. Bu numaraya gelen çağrı ve taksi talepleriniz size en yakın araca yönlendirilerek kısa süre içinde yola çıkmanız ve gideceğiniz yere en konforlu şekilde ulaşmanız amaçlanır. Esenyurt'ta korsan taksi arayanların en çok arama yaptığı bu telefon numarası aynı zamanda ucuz korsan taksi hizmeti almanızın da en kolay yoludur.

Esenyurt bölgesinden İstanbul'un her noktasına uygun fiyatlı yolcu taşıma hizmeti veriyoruz. İster kendiniz ister misafirleriniz için günün her anında taksi isteyebilir ve gitmek istediğiniz yere tam zamanında ulaşabilirsiniz. İşinde uzmanlaşmış profesyonel şöförlerimiz ve donanımlı araçlarımızla dört mevsim korsan taksi hizmeti sağlamaktayız. İstanbul Esenyurt korsan taksi numaraları alternatiflerle doludur. Ancak doğru numara sizi zamanında ve sorunsuz gideceğiniz yere ulaştırır. Bizi deneyin kazançlı çıkın ve rahat edin.

Esenyurt Korsan Taksi Durağı

Esenyurt korsan taksi durağı için gideceğiniz yerin kısa veya uzun olması asla fark etmemektedir. Bizim amacımız sizlerden para kazanmak değil sizleri istediğiniz yere en memnun şekilde götürmek.
Amacımızın kazanç sağlamak olmadığını sizi her yere en kestirmeden götüren şoförlerimizle tanıştığınızda anlayacaksınız. Esenyurt Taksi şoförlerimizin hepsi işlerinde o kadar yetkinler ki günün her saatinde nereden gitmeleri gerektiğini biliyorlar.

Mesafem zaten kısa acaba arasam mı aramasam mı diye ikileme düşmenizi hatta aklınızdan bile geçirmenizi istemeyiz. Siz sadece bizi arayın biz de sizi en güvenli şekilde gideceğiniz yere ulaştıralım.
Esenyurt korsan taksi durağı ekibi olarak bizden memnun ayrılmanız için canla başla çalışıyoruz.

 

Bulunduğunuz Sokak ve Caddeye Korsan Taksi Hizmeti Talep Edin

Hangi sokakta ve hangi cadede olursanız olun korsan taksilerimiz çok kısa süre içinde belirteceğiniz adreste olacaktır. Keyifli taksi yolculuğu yapmak ve kendinizi ayrıcalıklı hissetmek istiyorsanız korsan taksi Esenyurt başlığı altında sağladığımız ulaşım imkanından yararlanın. Hastalıkta ve sağlıkta bizler hep sizinleyiz.

Esenyurt en yakın korsan taksi burada yeralan tüm noktalarda yolcularını beklemektedir. Kıraç Namık Kemal Mahallesi TEM yolu. Yanyolu Günebakan Sokak Tabela Yolu Caddesi, Çakmaklı Mahallesi SO  Avcılar Çıkışı - K16 Kiraçköy Ulus Sokak Atatürk Bulvarı Kavşağı Sardunya Sokak Atlas Sokak Rotary 100. Yıl Parkı Ladin Sokak. Akbaba Sokak Fesleğen Sokakta ve de Gardenya Sokak Orkide Caddesi Kıraç Merkez Mahallesi Samanyolu Sokak Oğuzkent Sitesi. Gülbahar Sokak Krizantem Sokak İrem Sokak Bülbül Sokak ta ayrıca Sima Sokak. 

Emka Sitesi Aşık Sokak Ördek Sokak Çamlıbel Sokak 1586. Sokak 1868 Sokak Esenyurt 861. Cami Sedef Sokak Şair Sokak 491. Sokak Nazım Hikmet Bulvarı Sokak Avrupa Otoyolu (TEM İstanbul-Edirne Otoyolu) 1865. Sokak ta korsan taksi Yaşar Kemal Caddesi 695. Sokak Okyanus Koleji, 246. Sokak 1035. Sokak Baltacı Caddesi Özel Esenkent Sürücü, Serhan Tirit Merkez Opet 453. Sokak 867. Sokak,ve de Engin Sokakta ucuz taksi Leylek Sokak Karabatak Sokak Demirel Sokak Ayça Sokak Bahçeşehir 120. Sokak 493. Sokak 1926. Sokak Ozanlar Caddesi 1301 Sokak. 

Yukarıda belirtilmeyen adresler varsa bu sizi endişelendirmesin. Siz adresinizi belirtin taksilerimiz oarayada ulaşım sağlar. Siz nereye isterseniz biz oraya sizi güvenle ulaştırırız.

Esenyurt Korsan Taksi Güvenilir midir?

Elbette araçlarımız ve verdiğimiz hizmet son derece güvenlidir. Kurumsal kimliğimiz işimizin sorumluluğunu ve hizmet kalitemizi ortaya koyan en önemli unsurdur. Esenyurt Mercan korsan taksi transfer olarak menuniyetiniz için görevimizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Biz taşıdığımız yolcuyu, ne istediğini, ne beklediğini ve sorumluluğumuzu iyi biliyoruz. İşletmemiz Güvencesiyle Dilediğiniz yere hızlı ve hesaplı bir şekilde, tek dokunuşla güvenli şekilde ulaşamanızı sağlıyoruz.

Esenyurt Bölgesinde Korsan Taksi Durağı Var mı?

Esenyurt bölgesinde korsan taksi durağı yerine araçlarımız neredeyse her lokasyonda beklemektedir. Siz istediğiniz anda en yakın korsan taksi adresinize gelmek üzere yola çıkar ve çok kısa sürede adresinize ulaşır.

Esenyurt Korsan Taksi İle Kaç Kişi Yolculuk Yapabilir?

Taksilerimiz yolcu sayısına göre taşıma yapar. 4 kişilik, 7 kişilk veya daha fazla sıyıda seyahat planlayan yolculara uygun araçlar bünyemizde yer almaktadır. İster tek başınıza, ister gurup olarak yolculuk yapmak istediğinizde buna göre uygun araç belirlenir ve size tahsis edilir. Kalabalık yolcu gurupları için özel doblo ve transprter taksilerimiz de sahada görev yapmaktadır.

Gece ve Gündüz Tarifesi Ayrımı Var mıdır?

Hayır, gece ve gündüz tarifesi diye bir fiyat ayrımı bizde asla söz konusu değildir. Taksilerimiz gec ve gündüz aynı ücret tarifesiyle yolcu taşır. Ektra ücret talep edilmez. Araca binmeden önce size söylenen fiyat ne ise varış noktasında onu ödersiniz.

Esenyurt Korsan Taksi İle Evcil Hayvan Taşıyabilir miyim?

Sizin can dostlarınız için bizde duyarlılığımızı her zaman koruma bilincindeyiz. Tüm çalışanlarımız bu konuda eğitime tabi tutulmaktadır. Evccil hayvanlarınızı sorgusuz sualsiz taksilerimizle istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Evcil hayvan taşıma uygulaması Pet korsan taksi için bizimle iletişime her zaman geçebilirsiniz.

Sizlere ve can dostlarınıza hizmet vermekten onur duyarız. Esenyurt bölgesinde sunduğumuz taksi taşımacılık hizmetimize 2022 yılı itibariyle bir yenisini daha ekledik. Esenler, Pet taksi hizmeti size ve dostlarınıza koforlu bir seyahat sunmaktadır. Bizi aradığınızda evcil hayvanınızla birlikte seyahat edeceğinizi bilidirmeniz durumunda size en uygun aracı en kısa sürede yönlendireceğimizden emin olabilirsiniz.  

Esenyurt Nerede Yer Alır?

Esenyurt yerleşim yeri bütünü, Marmara Bölgesinin Trakya alt bölgesinde, İstanbul Metropolitan alan sınırları içerisinde yer almaktadır. Bu bölgenin doğusunda Küçükçekmece Gölü, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde Hoşdere mahallesi ve TEM Karayolu, güneyinde Firuzköy ve E-5 Karayolu bulunmaktadır. İlçe batıda Büyükçekmece, kuzeyde Başakşehir, kuzeybatıda Arnavutköy, doğuda Avcılar, güneyde Beylikdüzü ilçeleriyle komşudur.

Esenyurt'un yüzölçümü 2.770 hektardır ve 1989 yılında belediye olma niteliği kazanmıştır. Belediye teşkilatının kurulmasıyla bölgenin gelişmesi hızlanmıştır. Nüfus bakımından İstanbul ve Türkiye'nin en büyük ilçesidir.

Fiat, Hyundai, Citroen, Toyota… En ucuz 8 otomobil listesi! Kasım ayı sıfır araba fiyatları nasıl? - Takvim

Neden Esenyurt Mercan Korsan Taksi'yi Seçmeliyim

* Uygun Fiyat Ve Güvenilir Yolculuk

* En Kısa Sürede Çağrılan Yere Gidebilme Gayreti

* Kaybolan Unutulan Eşyaların Güvende Tutulması

* Geniş Hacimli Araçlar

* Saygıda Kusur Etmeyen Araç Şoförleri

* Son Model Araçlar

* İstanbul Trafiğine Hakim Şoförler

* Kilometre Başına Ücret Hesaplama

Esenyurt Korsan Taksi Aradığınızda Mercan Korsan Taksi Olarak Hizmetinizdeyiz Sizlerin En Ucuz Fiyatlardan Yolculuk Yapması Adına Elimizden Geldiği Kadar Yardımcı Oluyoruz. İstanbul'da En Çok Tercih Edilmemizin Sebebi Tanınmış Olmamız Ve Bir Çok Müşteri Tarafından Tercih Edilmemizdir

Peki Mercan Korsan Taksi Taşımacılıkta Nelere Dikkat Eder?

Mercan Korsan Taksi olarak sizleri düşünmemiz sebebiyle taşımacılık esnasında dikkat ettiğimiz birçok husus bulunmaktadır. Bu hususlar bizi en çok tercih edilen firma yaparken, müşterilerimizin güvenini kazanmamıza da destek olmaktadır. Korsan taksi olarak taşımacılıkta dikkat ettiğimiz detaylar şu şekilde listelenebilir:

Eğer sizde Esenyurt korsan taksi hizmetinin tüm bu avantajlarından faydalanmak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar uzak olduğumuzu hatırlatmak isteriz. İnternet sitemizde bulunan iletişim kanallarından birisini kullanarak veya telefon numaramız üzerinden bizleri arayarak, taksinizi anında ayağınıza çağırabilirsiniz.

 • 7/24 hizmet vermekteyiz. Bu sayede istediğiniz saatte boş taksi bulabilir ve acil durumlarda hızlı bir şekilde hareket edebilirsiniz.

 • Şoförlükte uzmanlaşmış kişileri kadromuza dahil etmekteyiz. Bu sayede sizlere, güvenli bir yolculuk keyfinin tadını çıkarmak kalır.

 • Bünyemizde yalnızca lüks ve konforlu araçlara yer vermekteyiz.

 • Kısa mesafe veya uzun mesafe fark etmeksizin bir noktadan bir noktaya taşırız. Bu sayede çok kısa mesafede taksiye ihtiyacınız olsa bile rahatlıkla bulabilirsiniz.

 • Minimum taşıma ücreti politikası izleyerek bütçenizin dostu olmaktayız.

Esenyurt Korsan Taksi İletişim

Esenyurt Korsan Taksi Telefon Mercan Taksi Farkıyla Yüksek modelli araçlarımız ile sunduğumuz konfor siz müşterilerimizin bizi tercih etmesinin önemli nedenleri arasında yer almaktadır. Korsan taksinin size sunacağı uygun fiyatlarla da muhteşem bir yolculuğu garantileyebilirsiniz. Ayrıca, Esenyurt korsan taksi numarası ile ilgili ulaşımla da herhangi bir sorun çekmeyeceğinizi de söyleyebiliriz.

Esenyurt Korsan Taksi Fiyat Listesi Ucuzluğu

 Esenyurt Korsan taksi olarak Esenyurt verdiğimiz korsan taksi hizmetinde misyon ve vizyon olarak müşterilerimizin mutluluğunu, konforunu ve güvenliği üstlenmekteyiz. Esenyurt ucuz korsan taksi 7/24 hizmetinizde olup, yolculuklarınızı çok daha ekonomik hale getirmektedir. 

Esenyurt korsan taksi fiyat listesi firmadan firmaya değişiklik gösteren bir yapıdadır. Biz esenyurt’da en uygun fiyat ve en yüksek müşteri memnuniyetine ev sahipliği yaparak en çok tercih edilen korsan taksi listesinde en üst sıralara çıkmış durumdayız. 

Esenyurt Korsan Taksi Kilometre Ücreti Ne Kadar?

Esenyurt korsan taksi kilometre ücreti bu hizmetten faydalanmak isteyen herkes tarafından merak edilen bir konudur. Mercan Taksi olarak artan kurlar ve yakıt ücretleri karşısında minimum kar marjı ile çalışarak, müşterilerimizin memnuniyetini önemsemekteyiz. Esenyurt korsan taksi fiyat listesi olarak km başı 4.50 TL  ücret karşılığında çalışmaktayız.

 

Esenyurt’un hangi semtlerine hizmet veriyoruz?

Esenyurt Mercan korsan taksi İstanbul’un 39 ilçesine yani tamamına hizmet vermektedir. Bunun yanında günün her saati Esenyurt'un her bölgesinde araçlarımız bulunmaktadır. Esenyurt korsan taksi iletişim numaralarımızdan araç istediğinizde aracın size ulaşma süresi maksimum 15 dk dır. Yani güvenli, konforlu, uygun fiyatlı taksi hizmeti ışık hızında siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Esenyurt'un Bütün Mahalle, Sokak ve Caddelerinden Korsan Taksi Çağırabilirsiniz

 1. Akçaburgaz Mahallesi 
 2. Akevler Mahallesi
 3. Akşemseddin Mahallesi
 4. Ardıçlı Mahallesi
 5. Aşık Veysel Mahallesi
 6. Atatürk Mahallesi
 7. Bağlarçeşme Mahallesi
 8. Balıkyolu Mahallesi
 9. Barbaros Hayrettin Mahallesi
 10. Battalgazi Mahallesi
 11. Cumhuriyet Mahallesi
 12. Çınar Mahallesi
 13. Esenkent Mahallesi
 14. Fatih Mahallesi
 15. Gökevler Mahallesi
 16. Güzelyurt Mahallesi
 17. Hürriyet Mahallesi
 18. İncirtepe Mahallesi
 19. İnönü Mahallesi
 20. İstiklal Mahallesi
 21. Koza Mahallesi
 22. Mehmet Akif Ersoy Mahallesi
 23. Mehterçeşme Mahallesi
 24. Mevlana Mahallesi
 25. Namık Kemal Mahallesi
 26. Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi
 27. Orhan Gazi Mahallesi
 28. Osmangazi Mahallesi
 29. Örnek Mahallesi
 30. Pınar Mahallesi
 31. Piri Reis Mahallesi
 32. Saadetdere Mahallesi
 33. Selahaddin Eyyubi Mahallesi
 34. Sultaniye Mahallesi
 35. Süleymaniye Mahallesi
 36. Şehitler Mahallesi
 37. Talatpaşa Mahallesi
 38. Turgut Özal Mahallesi
 39. Üçevler Mahallesi
 40. Yenikent Mahallesi
 41. Yeşilkent Mahallesi
 42. Yunus Emre Mahallesi
 43. Zafer Mahallesi

 

Esenyurt Güvenli Korsan Taksi Hizmeti

Korsan taksi hizmetine oluşan önyargı sebebi ile ilk tercih edişinizde zorlanmanız mümkündür. Fakat bir kere Esenyurt Mercan Taksi ile bir noktadan bir noktaya seyahat ettiğinizde araçlarımızın lüks ve konforunu, şoförlerimizin güleryüzlülüğünü ve fiyatlarımızın ucuzluğunu öğrenecek devamlı bizleri tercih edeceksinizdir.

Esenyurt en güvenli taksi firması olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Alanında uzman şoför kadromuz ile güvenli bir yolculuk yaşamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin ve taksinizi çağırın. Sizlere bir telefon kadar uzağız. Esenyurt korsan taksi ile yılın 365 günü ucuza ylculuk yapın.

Esenyurt korsan taksi başlığı altında sunduğumuz hizmetlerin yanında şu başlıklarda da hizmet veriyoruz. 

 • Esenyurt Balıkyolu Korsan Taksi
 • Esenyurt Kıraç Korsan Taksi
 • Esenyurt Mehterçeşme Korsan Taksi
 • Esenyurt Beylikdüzü Korsan Taksi
 • Esenyurt Meydan Korsan Taksi
 • Esenyurt Bulut Durağı Korsan Taksi
 • Esenyurtta Korsan Taksi

Esenyurt korsan taksi, Esenyurt/İstanbul bölgesindedir.

Neden Esenyurt Korsan Taksi 
Bu sorunun cevabı siz değerli yolcularımıza en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermemizde saklı 

Esenyurt korsan taksi 7/24 çalışıyor mu ?
Evet Esenyurt Korsan taksi olarak aralıksız olarak hizmet veriyoruz 

Çalışanlar Maske takıyor mu ?
Evet çalışan tüm personelimiz hem maske kullanımı hemde kovid salgınına karşı aşıları yapılmış olarak hizmet vermektedir

 

Neden Esenyurt Korsan Taksi'yi Seçmeliyim?

Mercan Esenyurt korsan taksi ile hem ucuz fiyatlardan yolculuk edersiniz hemde seyehatleriniz bakımından güvende olursunuz çağrı hatlarımıza 7 gün 24 saat ulaşabilir dilediğiniz yerden aracınızı isteyebilirsiniz. 

 

Esenyurt Korsan Taksi 7/24 Aktif mi?

Araçlarımız istanbul'un tüm semtlerinde hazır biçimde beklemekte ve 7 gün 24 saat faaliyet göstermektedir. Esenyurt korsan taksi en yakın korsan taksi en ucuz korsan taksi veya korsan taksi telefon numarası gibi arama yapan yolcuların gece yada gündüz farketmeden hizmet alacakları konusunda hiç şüphesi olmasın 

 

Esenyurt korsan taksi’yi evcil hayvanlarımızla birlikte kullanabilir miyiz?

Size ve can dostlarınıza hizmet vermekten onur duyarız. Bölgedeki hizmetimize 2022 yılı itibariyle bir yenisini daha ekledik. Esenyurt Pet taksi hizmeti size ve dostlarınıza koforlu bir seyahat sunmaktadır. Bizi aradığınızda evcil hayvanınızla birlikte seyahat edeceğinizi bilidirmeniz durumunda size en uygun aracı en kısa sürede yönlendireceğimizden emin olabilirsiniz.  

Yeni araştırma: Evcil hayvan sahipleri tecritte akıl sağlıklarını daha iyi korudu | Independent Türkçe

 

Esenyurt Korsan Taksi'nin Kullandığı Araçlar Nasıl?

Kullandığımız tüm araçlarımız gayet rahat bakımlı lüks ve belirli günlerde tüm bakımları yapılan son model araçlardan oluşmaktadır yolculuklarda sizlerin rahatlığını ve konforunu düşünerek hareket etmekte ve sizlerin güvenliği için çalışmalarımızda teknolojiyi takip edip işleyişimizi modern olarak sürdürmekteyiz.

 

Mercan Taksi İstanbul'da Tüm Bölgelere Hizmet Veriyor mu?

İstanbulda tüm ilçe semt mahalle kısa uzun mesafe farketmeden hizmet vermekteyiz bizlere istanbulun her yerinden bir telefonla ulaşım sağlamanız mümkündür. Her bölgede sizlere gündüz ve gece hizmet için araçlarımız ve uzman personelimiz mevcuttur.

 

Esenyurt Korsan Taksi'ye Nasıl Ulaşabilirim?

Bizlere Websitemizden Yada ☎️ 05349795098 ☎️  Telefon Numaramızdan Veya ✆ Whatsap  Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.  Saat Dakika Farketmeksizin Arayıp Ulaşabileceğiniz Bir Durağınız Var

 

 

WHATSAPP
TAKSİ İSTE