Mercan Korsan Taksi | Yenibosna Korsan Taksi - 05364930715

Mercan Korsan Taksi | Yenibosna Korsan Taksi - 05364930715

YENİBOSNA KORSAN TAKSİ

Yenibosna Korsan Taksi

Yenibosna Korsan Taksi durağı olarak Bahçelievler ve Yenibosna bölgesinin her noktasına güvenli, hızlı ve konforlu ulaşımı uygun fiyata sunmaktayız. Yenilenmiş taksi  filomuz deneyimli şöför kadromuz yılın 365 günü 7/24 hizmetinize rakipleri nazaran müşteri dostu fiyatlar ile sunulmaktadır. Yenibosna korsan taksi iletişim numaralarımızdan şehiriçi ve şehirlerarası  seyahatlerinizde bizle iletişim kurduğunuz sürece sizlere hizmet vermekten onur duyacağız. Tüm araçlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmekte olup yolcularımızın rahatı için sürekli bakımı yapılmaktadır. Yenibosna bölgesinden Türkiye’nin her noktasına sorunsuz bir ulaşım için bizi her zaman arayabilirsiniz.

 

Yenibosna’ın hangi semtlerine hizmet veriyoruz?

                Mercan korsan taksi İstanbul’un 39 ilçesine yani tamamına hizmet vermektedir. Bunun yanında günün her saati Çobançeşme, Kocasinan, Radar ve Doğu sanayi bölgesinde araçlarımız bulunmaktadır. Yenibosna korsan taksi iletişim numaralarımızdan araç istediğinizde aracın size ulaşma süresi maksimum 15 dk dır. Yani güvenli, konforlu, uygun fiyatlı hizmeti ışık hızında siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Yenibosna korsan taksi fiyat tarifesi

Korsan taksilerimiz ile ilgili en fazla merak edilen şeylerden bir tanesi fiyat tarifemiz oluyor.

  1. Belirtmek gerekir ki bize ulaşmanızın ardından nereden nereye gideceğinizi söyleyerek korsan taksi hesaplaması yaptırmanız mümkündür. Personellerimiz size seyahat için bir fiyat sunar.
  2. Hizmetlerimizde geçerli olan korsan taksi fiyat listesi gidilecek mesafeye ve araç modeline göre değişebilir. Bazı müşteriler daha geniş araçlara ihtiyaç duyar. Aynı zamanda mesafelerin kısa ve uzun olması doğrultusunda fiyat hesaplaması yapılır.
  3. Korsan taksilerin yaygın olarak tercih edilmesinin başlıca nedeni uygun fiyatlı olmasıdır. Bu noktada ise firmamızın sizlere uygun fiyatlar ile hizmet vereceğinden emin olabilirsiniz. Bizi arayarak her zaman ucuz taksi çağırabilirsiniz.

 

Yenibosna korsan taksi’yi evcil hayvanlarımızla birlikte kullanabilir miyiz?

Size ve can dostlarınıza hizmet vermekten onur duyarız. Bölgedeki hizmetimize 2022 yılı itibariyle bir yenisini daha ekledik. Yenibosna Pet taksi hizmeti size ve dostlarınıza koforlu bir seyahat sunmaktadır. Bizi aradığınızda evcil hayvanınızla birlikte seyahat edeceğinizi bilidirmeniz durumunda size en uygun aracı en kısa sürede yönlendireceğimizden emin olabilirsiniz.  

WHATSAPP
TAKSİ İSTE