Turkuaz Korsan Taksi | 05364930715 - Mercan Korsan Taksi

Turkuaz Korsan Taksi |  05364930715 - Mercan Korsan Taksi

TURKUAZ KORSAN TAKSİ 05364930715

Turkuaz Korsan Taksi D sınıfı araçlarla hizmet veriyoruz  Siyah Korsan Taksi E sınıfı araçlar ile Mercan Korsan Taksi olarak hizmet vermekteyiz

Korsan Taksi

Mercan Korsan Taksi istanbulun birçok noktasında bulunan duraklarımızla siz degerli müşterilerimize kısa sürelerde ulaşarak kaliteli hizmet sunmaktayız.fiyatlarımız fazlasıyla uygundur ihtiyaçlarınız için günün 24 saati bizimle iletişim kurabilirsiniz. Korsan taksi çağrı merkezimizi araç ihtiyacınız olduğunda her zaman arayabilir ve araç talebinde bulunabilirsiniz.

Mercan Korsan Taksi Olarak fiyatlarımız bulundugunuz yerle gideceğiniz yer arasındaki kilometre üzerinden hesap edilir. km başı 5TL olarak hesaplanır. 

Neden Turkuaz Korsan Taksi ?

Yıllardır sizlere verdiğimiz kaliteli hizmet güvenilir ulaşım misyonu Bu soruya haklı bir cevap olarak firmamızı göstermektedir bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz 

Turkuaz korsan taksi 7/24 sizler için hizmet vermektedir 

Çalışanlar Maske takıyor mu ?

Evet çalışan tüm personelimiz maske kullanıyor 

Turkuaz korsan taksi fiyatları ? 

Turkuaz korsan taksi km başı ücreti 5 TL olarak hizmet vermektedir.

Turkuaz korsan taksi çalışma saatleri nedir?

24 Saat boyunca istediğiniz zaman diliminde bulunduğunuz konuma taksi isteyebilirsiniz. Yılın 365 günü tatillerde dahil olmak üzere Turkuaz korsan taksi ile kesintisiz yolcu taşıma hizmeti veriyoruz.

Turkuaz korsan taksi telefon numarası nedir?

Çağrı merkezimize 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaramız 05349795098

WhatsApp Üzerinden Nasıl Taksi Çağırabilirsiniz?

Kullanmakta olduğunuz ve içinde WhatsApp uygulaması bulunan cihazlarınızdan belirteceğiniz konuma kolayca taksi isteyebilirsiniz. WhatsApp uygulaması konum gönder özelliğini kullanarak o anki konumunuzu yollayın taksiniz kısa süre içinde size gelsin.

Turkuaz korsan taksi Avrupa yakasında hizmet veriyor mu?

Elbette Turkuaz korsan taksi Avrupa yakasının her ilçe ve semtlerinde hizmet vermektedir. Her ilçede sizlri gitmek istediğiniz yerlere ulaştırayı bekleyen fazla sayıda taksimiz mevcuttur. Aşağıda ki ilçeler ve semtlerinden gün boyu korsan taksi çağırabilirsiniz.

Arnavutköy - Avcılar - Bağcılar - Bahçelievler - Bakırköy - Başakşehir - Bayrampaşa - Beşiktaş - Beylikdüzü - Beyoğlu - Büyükçekmece - Çatalca -Esenler - Esenyurt - Eyüp - Fatih - Gaziosmanpaşa - Güngören - Kâğıthane - Küçükçekmece - Sarıyer - Silivri - Sultangazi - Şişli - Zeytinburnu

Turkuaz korsan taksi Anadolu yakasında hizmet veriyor mu?

Diğer yakada olduğu gibi taksilerimiz Anadolu yakasında da kesintisiz hizmet vermektedir. İstanbul'un her iki yakasından ister şehir içi, ister şehirler arası yolculuklarınızı en uygun taksi ücret tarifesiyle gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan ilçelerin tamamında korsan taksi hizmeti veriyoruz.

Adalar - Ataşehir - Beykoz - Çekmeköy - Kadıköy - Kartal - Maltepe - Pendik - Sancaktepe - Sultanbeyli - Şile - Tuzla - Ümraniye - Üsküdar

 

WHATSAPP
TAKSİ İSTE