05364930715 | Bakırköy Korsan Taksi - Mercan Korsan Taksi

05364930715 | Bakırköy Korsan Taksi - Mercan Korsan Taksi

Bakırköy Korsan Taksi

 

Bakırköy korsan taksi durağı olarak Bakırköy Ataköy Yeşilköy ve Florya bölgelerinde her noktaya  güvenli, hızlı ve konforlu ulaşım hizmeti sağlayan firmamız müşteri dostu fiyat tarifeleriyle sektörde öne çıkmaktadır. Yenilenmiş filomuz deneyimli bay bayan şöför kadromuzla yılın 365 günü 7/24 siz değerli yolcularımıza hizmet vermekteyiz.  Bakırköy korsan taksi iletişim numaralarımızdan sehiriçi ve şehirlerarası seyahatlerinizde en uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Tüm araçlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmekte olup yolcularımızın rahatı için sürekli bakımı yapılmaktadır. Bakırköy bölgesinden Türkiye’in her noktasına sorunsuz bir seyahat için bizi her zaman arayabilirsiniz.

 

Bakırköy’ün hangi semtlerine hizmet veriyoruz?

                Mercan korsan taksi istanbul’un 39 ilçesinde hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra günün her saati Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy ve Florya bölgelerinde araçlarımız bulunmaktadır.bakırköy korsan taksi iletişim numaralarımızdan araç istediğinizde aracın size ulaşma süresi maksimum 15 dk dır. Yani güvenli, konforlu, uygun fiyatlı hizmeti ışık hızında siz değerli müşterilemize sunuyoruz.

Bakırköy korsan taksi fiyat tarifesi

Korsan taksilerimiz ile ilgili en fazla merak edilen şeylerden bir tanesi fiyat tarifemiz oluyor.

  1. Belirtmek gerekir ki bize ulaşmanızın ardından nereden nereye gideceğinizi söyleyerek korsan taksi hesaplaması yaptırmanız mümkündür. Personellerimiz size seyahat için bir fiyat sunar.
  2. Hizmetlerimizde geçerli olan korsan taksi fiyat listesi gidilecek mesafeye ve araç modeline göre değişebilir. Bazı müşteriler daha geniş araçlara ihtiyaç duyar. Aynı zamanda mesafelerin kısa ve uzun olması doğrultusunda fiyat hesaplaması yapılır.
  3. Korsan taksilerin yaygın olarak tercih edilmesinin başlıca nedeni uygun fiyatlı olmasıdır. Bu noktada ise firmamızın sizlere uygun fiyatlar ile hizmet vereceğinden emin olabilirsiniz. Bizi arayarak her zaman ucuz taksi çağırabilirsiniz.

 

 

Bakırköy korsan taksi’yi evcil hayvanlarımızla birlikte kullanabilir miyiz?

Size ve can dostlarınıza hizmet vermekten onur duyarız. Bölgedeki hizmetimize 2022 yılı itibariyle bir yenisini daha ekledik. Bakırköy Pet taksi hizmeti size ve dostlarınıza koforlu bir seyahat sunmaktadır. Bizi aradığınızda evcil hayvanınızla birlikte seyahat edeceğinizi bilidirmeniz durumunda size en uygun aracı en kısa sürede yönlendireceğimizden emin olabilirsiniz.  

Mercan Korsan Taksi Taşımacılıkta Nelere Dikkat Eder?

Mercan Korsan Taksi olarak sizleri düşünmemiz sebebiyle taşımacılık esnasında dikkat ettiğimiz birçok husus bulunmaktadır. Bu hususlar bizi en çok tercih edilen firma yaparken, müşterilerimizin güvenini kazanmamıza da destek olmaktadır. Korsan taksi olarak taşımacılıkta dikkat ettiğimiz detaylar şu şekilde listelenebilir:

 

  • 7/24 hizmet vermekteyiz. Bu sayede istediğiniz saatte boş taksi bulabilir ve acil durumlarda hızlı bir şekilde hareket edebilirsiniz.

  • Şoförlükte uzmanlaşmış kişileri kadromuza dahil etmekteyiz. Bu sayede sizlere, güvenli bir yolculuk keyfinin tadını çıkarmak kalır.

  • Bünyemizde yalnızca lüks ve konforlu araçlara yer vermekteyiz.

  • Kısa mesafe veya uzun mesafe fark etmeksizin bir noktadan bir noktaya taşırız. Bu sayede çok kısa mesafede taksiye ihtiyacınız olsa bile rahatlıkla bulabilirsiniz.

  • Minimum taşıma ücreti politikası izleyerek bütçenizin dostu olmaktayız.

 

Avantajlarımız
» Taksimetre Açılış Ücreti Yok!
» Para Üzeri Vermeme Yok!
» Kısa Mesafe Gitmem Yok!
» Eğitimsiz ve Saygısız Personel Yok!
» Uzun Yoldan Götürmeye Çalışmak Yok!
» Kusurlu Araç İle Hizmet Vermek Yok!
» Sürpriz Ücret Çıkartma Yok!
» Güzergah Beğenmeme Yok!
» Nereye Çağırırsanız Oradayız!

bakırköy korsan taksi, bakırköy -

WHATSAPP
TAKSİ İSTE