Ortaköy Korsan Taksi | 05364930715

Ortaköy Korsan Taksi | 05364930715

ORTAKÖY KORSAN TAKSİ

İstanbul'un Beşiktaş İlçesi'nin Ortaköy semtinde Korsan Taksi olarak faaliyet göstermekteyiz. Ekibimiz seçkin ve tecrübeli kişilerden oluşup, araçlarımız çok çeşitli ve her ihtiyaca hitap edecek modellerden oluşmaktadır. 

ORTAKÖY KORSAN TAKSİ

ORTAKÖY KORSAN TAKSİ TELEFON

Ortaköy Korsan Taksi sizlerin ulaşımını kolaylaştırır. Gece mekanlarıyla ünlü olan Ortaköyde korsan taksi hizmetimiz sizler için geceleride hizmet vermektedir. Bizlere 7/24 iletişim numaralarımızdan ulaşım sağlayabilir taksinizi çağırabilirsiniz.

 

ORTAKÖY 7/24 KORSAN TAKSİ 

Mercan Taksi Olarak Siz değerli müşterilerimizin 24 saat huzur ve güven içerisinde şehir içi ve şehir dışı ulaşımlarınızda Ortaköy Korsan Taksi misafir perverliği ve kalitesiyle kesintisiz hizmetinizdeyiz.

 

ORTAKÖY KORSN TAKSİ FİYATLARI

Korsan Taksi avantajları sayesinde ucuz ve kaliteli yolculuğun farkına varacaksınız. Ücretler Kilometre başı 4,50 TL Üzerinden hesaplanmaktadır.

 

ORTAKÖY KORSAN TAKSİ GÜVENİLİR Mİ?

Yıllardır İstanbu'un tüm noktalarına yorulmadan bıkmadan en kaliteli şekilde Korsan Taksi hizmeti vermek için çaba sarfetmekteyiz. Yılların kazandırdığı Üstün başarı ve müşteri memnuniyeti sayesinde Mercan Taksi firması İnsanların güvenini kazanmıştır.

 

 

ORTAKÖY KORSAN TAKSİ NERELERE HİZMET VERİYOR?

İstanbul'un tüm noktalarına Anadoluyakası ve Avrupayakası'ında bulunan tüm ilçelere seyahat edebilme imkanımız vardır. Hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşım imkanına sahip olabilirsiniz.

 

ORTAKÖY 

Ortaköy, Boğaziçi'nin Avrupa yakasında, Beşiktaş ilçesine bağlı mahalle ve semt. Ortaköy ve Mecidiye mahallelerinden oluşan Ortaköy semti, sahile açılan vadi boyunca yamaçlara kurulmuş bir yerleşmedir. Kuruçeşme, Ulus, Levazım, Balmumcu ve Yıldız mahalleriyle çevrili olan semtin kuzey sınırı Defterdarburnu'dur.

 

Ortaköyde nereye gidilir?

ortaköy ile ilgili görsel sonucu

Ortaköyde Gezilecek Yerler, Aktiviteler

  • Ortaköy Meydanı ve Ortaköy Sahil.
  • Ortaköy Büyük Mecidiye Camii.
  • Esma Sultan Yalısı
  • Tarihi Ortaköy Hamamı
  • Ortaköy'de bulunan Kilise ve Sinagoglar.

WHATSAPP
TAKSİ İSTE